UA-32783881-1

Renk seçin:


+90 216 307 84 32

Sosyal Medyada Biz}

fotoselli kapı, otomatik kapı, larda uygun fiyat garantisi
cok uygun fiyata otomatik fotoselli kapı şehir içi montaj dahil fiyatı 2.400.00 tl
TÜMÜNÜ GÖR

YERLİ OTOMATİK KAPI-YERLİ FOTOSELLİ KAPI

Fotoğraf0011 Fotoğraf0013 Fotoğraf0014 Fotoğraf0036 Fotoğraf0043 Fotoğraf0268

th538667ekmel fotoselli kapı radarıekmel otomatik cam kapı kayar kapı kayısıekmel fotoselli kapı fotoseliotomatik-fotoselli-fotoselli kapı motoru-yerli motor-enkoderli motor-fırcalı motor-fırcasız motor-fiyatlarıFotoğraf0114_001

otomatik fotoselli kapı-otomatik kapı-cam kapı-

 ekmel fotosel kapı kilidi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yerli fotoselli kapı

yerli otomatik kapı

yerli otomatik kapı, yerli fotoselli kapı, yerli otomatik fotosel fotoselli kapı yana kayar fotoselli kapı, yana kayar dairesel fotoselli kapı ve 90 derece kapı sistemleri diye adlandırılan herturlu yerli ve ithal otomatik menual kapıları uygulamaktayız.

fotoselli, otomatik, Radarlı yana kayar kapılar ve cam kapı otomasyonları ile giriş çıkışlarınızı şık ve estetik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sessiz ve yüksek performans sağlayan fotoselli kapı çeşitlerimizi showroomlarımızda görebilirsiniz. Sıcak ve soğuk havalara karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra acil durumlarda radar sistemleri iptal edilebilir özellikleri mevcuttur. Elektrik kesilmelerine karşı alınacak önlemlere sahip olan yerli otomatik fotosel fotoselli kapı, çeşitleri de mevcuttur. Kaliteli ve estetik olmalarının yanı sıra ürünlerimizdeki garanti süreleri de sizleri memnun edecektir. Akü bağlanabilen modellerin yanı sıra şifreli ve radar kontrol edilebilen özelliklerdeki fotoselli kapılarda mevcuttur.

Süresiz çalışma süreleri olan fotoselli kapılar Access kontrol sistemleri için de uyumludur. Açılma ve kapanma hızlarını kontrol edebileceğiniz modellerimiz arasında bütçenize göre uygun modelleri seçebilirsiniz. Fonksiyonellikle donatılmış fotoselli kapı, otomatik kapı, otomatik fotoselli kapı, hermatik kapı, tam hermatik kapı, fotoselli hermatik kapı, otomasyonları istenilen mekanlara uygulanmaktadır. Havaalanı, otel, işyeri, plaza, hastane, poliklinik, sağlık kurumları, toplantı ve seminer salonları, okullar, süpermarketler, avm mağazaları gibi fotoselli kapıların sıklıkla kullanıldığı mekanlarda uygun ölçü ve ebatlarda fotoselli kapı otomasyonlarını üretmekteyiz.

%100 yerli üretim olan otomasyon sistemlerimiz cam kapı, otomatik kapı, fotosel kapı, fotoselli kapı fotoselli hermatik kapı, uygulamalarında tercih edilmektedir.

Fotoselli kapılar arasında; döner kapı sistemleri, dairesel kapı sistemleri, teleskopik kapı sistemleri, cam cama kayar kapı sistemi, sağlık kurumları kapı sistemleri, fotoselli hermatik kapı sistemleri, 90 derece acılır kapı sistemleri mevcuttur.

Kullanıcı dostu olan otomatik fotoselli kapılarımız yaşlı ve engeliler için de kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Cam cama kayar kapı sistemleri de ISO, TUV ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Yana Kayar Dairesel Fotoselli Kapı

Normal yana kayar kapı sistemlerinin tüm özelliklerine sahiptir. İlk farkı düz değilde oval olmasıdır.  Dış ve iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yuvarlak tasarımından dolayı dairesel kapı adı ile üretilmektedir. Farklı uygulamaları vardır. Tek kanat ve çift kanatlı olmak üzere sistemlere sahiptir. Oval binalarda mutlaka kullanılan bir modeldir. Açılma hızları genelde yavaştır ve estetik bir görünme sahiptir. Otellerin ilk tercihleri arasında olan dairesel kapı sistemleri acil durumlarda da elle açılabilir özelliktedir. Bombeli özelliği ile her radiusta üretilebilir. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile normal fotoselli kapılar arasında tercih edilebilir.

90 Derece Otomatik Fotoselli Kapılar

Konutlarda kullanılan küçük ve hafif otomasyon barındıran sistemlerdir. İnsanların kolay ve hızlı geçmesini sağlamaktadır. Fonksiyonel olmalarının yanı sıra emniyetli güvenlikle donatılmıştır. En ideal otomasyon sistemlerini barındırır ve sağlamlıktan ödün vermez. Düşük enerji ile çalışmaktadır ve hızlı şekilde açılıp kapanabilir. Acil durumlar için fazla güç gerektirmeden açılabilir. İster camlı ister camsız modellermizden seçebilirsiniz. Camlı modellerde ve camsız modellerde istenilen renk opsiyonu uygulanmaktadır. Kapılara uygulayacağınız resim ve afişler ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Gündüz ve gece kullanılmak üzere 2 ayrı programlamaya sahiptir.

AAGRUP olarak; dairesel otomatik kapı, dairesel kapılar, oval kapı, fotoselli otomatik kapı, yana kayar dairesel kapı kurulum ve satışını profesyonel ekibi ile birlikte gerçekleştirmektedir.

Dairesel Otomatik Kapı Modelleri ve Fiyatları

yerli otomatik kapı, otomatik dairesel kapı, Oval oluşundan dolayı herkes tarafından gürültülü bir model olarak akılda kalan dairesel otomatik kapılar mimarı ve tasarımı sayesinde etrafını kesinlikle rahatsız etmez. Özgün tasarımlardan oluşan modellerimiz sayesinde istediğiniz konuta uygun alternatifi bulacaksınız. Standart modeller dışında butik olarak size özel üretilecek modeller tercihini de sunmaktayız. Yüksek standartları yakalayabilen bu butik üretimler hem şık hem de estetiktir.

%100 yerli fotoselli kapı, üretim olan dairesel otomatik kapı sistemlerimiz uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunuluyor.

Görkemli bir bir giriş için tercih edilebilecek bir model olmaktadır ve otel, banka ve kurumsal ofislerin girişlerinde tercih edilebilmektedir.

Kullanıcı dostu olan otomatik dairesel kapılarımız yaşlı ve engeliler için de kullanım kolaylığı sunmaktadır.

AAGRUP; otomatik kapı sistemleri ve dairesel kapıların tek kanat modellerini sıklıkla uygulamaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında olması ve kısa sürede temin edilebileceğinden uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Otomatik Fotoselli Kapı, Otomatik Açılır Kapı ve Fotoselli Cam Kapı

yerli otomatik kapı, yerli fotoselli kapı, Hastane, okul, havaalanı, banka, AVM, Otel, restoran, süpermarket ve mağaza gibi bir yaşam alanında otomatik fotoselli kapı artık olmazsa olmaz bir özelliktir.

Firmamız satış öncesi sizlere en uygn  fotoselli kapı sistemi sunabilmesi için plannan yerde keşif yapacaklar. Tecrübeli personelimiz sayesinde planan yere en uygun koşullarda kullanılabilecek fotoselli kapı uygulamarı sunmaktadır.

İstanbul’daki fotoselli kapı üreticileri arasında ISO, TUV ve CE kalite belgelerine sahip firma olmanın verdiği güvence ile sistemlerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yıllardır sektördeki faaliyetlerini ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Uzman personelimiz sayesinde bu ustalığı ilk günkü gibi koruyor ve her yeni bir işe ayrı bir heyecan ile yaklaşıyorlar. aagrup; kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini her zaman koruyarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İşyerleri ve konutlar için yana kayar kapı sistemlerini butik olarak üretmekteyiz. Montajı ve arızaları konusunda da destek vermekteyiz.