UA-32783881-1

Renk seçin:


+90 216 307 84 32

Sosyal Medyada Biz}

fotoselli kapı, otomatik kapı, larda uygun fiyat garantisi
cok uygun fiyata otomatik fotoselli kapı şehir içi montaj dahil fiyatı 2.400.00 tl
TÜMÜNÜ GÖR

FOTOSELLİ KAPI MOTORU- ENKODERLİ MOTOR

FOTOSELLİ KAPI MOTORU

Fotoğraf0132_001fotoselli kapı motor başıfotoselli kapı aksasuarlarıFotoğraf0325fotosel, otomatik kapı fotoseli, hermatik kapı fotoseliotomatik fotoselli kapı kayışıfotoselli-kapi-ucuz fotoselli kapıfotoselli-kapi-sensoru.otomatik kapı senserufotoselli kapı kartı, otomatik kapı kartı, ucuz otomatik kapı kartı, fotoselli kapı kart fiyatlarıelektironik kapı kilit fiyatı, istanbul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTOMATİK-FOTOSELLİ-KAPI MOTORU-FİYATLARI

FOTOSELLİ OTOMATİK KAPI MOTORU-KAYAR KAPI MOTORU NEDİR

OTOMATİK KAPI,FOTOSELLİ KAPI, KAYAR KAPI motoru, içerisindeki motor ve kart ünitesi sayesinde , motorun dişliye hareket vermesi sonucu kapıyı hareket ettiren mekanizmalardır .
Kayar kapının üzerine gramyer dişli kaynatılarak yada vidalanarak montaj yapılır. Kayar kapı motorunun üstünde bulunan ana tahrih dişlisi. bu gramyer dişiliyi hareket ettirerek kapıyı açar yada kapar, Kayar kapının iki ucunda fotosell vardır. bu fotoselli …kayar kapının arasına herhangi bir hareketli cisim  Araç hayvan veya insan girdiğinde , cismi araç ve insanı şıkıştırmamak ve zarar vermemek için kapı kapanmaya ve açılmaya doğru gitmez.kapı açıldıktan sonra kumanda veya başka komutla, veyada otomatik kapama sayesinde otomatik olarak geri kapana bilir.. bu işlemi kartın üzerindeki ufak dip swiçler sayesinde basit şekilde ayarlana bilir. Kayar kapı kapanmaya doğru giderken, fotoselin önünden bi cisim geçtiğinde, kapı geri açılabilir veya olduğu yerde sabit kalır, yada cisim kayar kapının önünden çıktığında kapı kapanma hareketini tamamlaya bilir. kayar kapının üzerinde uyarı niteliğinde uyarı sinyalleri sayesinde, kullanıcıyı uyarır.

OTOMATİK KAPI,FOTOSELLİ KAPI, KAYAR KAPI  Motoru seçerken, kullanıcı sayısına göre , kapının ağırlıı ve uzunluğuna göre Kayar kapı motoru şeçmek gerekmektedir. Yanlış şeçilen kayar kapı motoru uzun ömürlü olmadığı gibi kullanıcının isteklerini yerine getirmez. Açılma hızı ayarlana bilir kayar kapı motorları olduğu gibi Sabit hızlı Kayar kapı motorlarıda vardır.Kullanıcı motor şeçerken bu gibi etkenleride göz önüne alması gerekmektedir.
Eski kapılara kayar kapı motoru takarken Bazı kontroller yapmak gerekmektedir. Kayar kapıyı elle kolayca ileri geri hareket ettirilebilmelidir.Eğer kayar kapı kolayca elle hareket etmiyorsa , kayar kapının tekerlerine ve rayına bakılmalıdır.kayar  Kapının tekerleri değiştikten sonra veya ray tamir edildikten sonra yana kayar kapı motoru uygun bir yere sabitlenerek  yada vidalanarak montaj edilmelidir.

 

 

 

<title>yerli kapı motoru, yerli fotoselli kapı motoru, yerli otomatik kapı motoru, yerli fotosel kapı motoru, yerli fotoselli otomatik kapı motoru, yerli enkoderli motor, ithal enkoderli motor, yerli fırcalı motor, ithal fırcasız motor, yerli fırcasız motor, yerli kapı tamiri, yerli otomatik kapı tamiri, yerli otomatik kapı servisi, yerli fotoselli kapı servisi, yerli fotosellş kapı motor fiyatları, ithal fotosellş kapı motor fiyatları,</title>