uzaktan kumandalı jaluzi

uzaktan kumandalı jaluzi


uzaktan kumandalı jaluzi

Marka: aagrup
Model: Kumandalı ve Motorlu Çift Cam Arası Jaluzi

Uzaktan kumandalı jaluzi sistemi, aagrup inş tarafından ekmelaluminyum ‘me özel üretilen elektrik motoru ile çalışır ve motor camın içindeki jaluzi mekanizmasının içindedir. Uzaktan kumanda, anahtar butonu ve camın üzerine konulabilen tuş etiket sistemleri ile kontrol sağlanabilir. aagrup Uzaktan Kumandalı Jaluzi sistemi akıllı ev sistemleri ile entegre çalışabilir.

Üstün teknoloji ile imal edilen aagrup markalı çift cam arası uzaktan Kumandalı jaluzilerin sağladığı faydalar bununla da bitmiyor. İşi kullanıcılarına çözüm üretmek olan aagrup Motorlu jaluzilerde bir ilki gerçekleştirerek daha önce alınan milli ve mıknatıslı sistem jaluzileri istediğiniz zaman motorlu ve kumandalı sistem jaluziye çevirebilme kolaylığında beraberinde sunuyor. Sadece dış mekanizmayı değiştirerek dilediğiniz zaman milli-mıknatıslı sistemden, motorlu sisteme geçebilme avantajını sizlere sunan aagrup. sadece üretim ve pazarlama alanında değil, satış sonrası verdiği destekle de tüm ekmel alm kullanıcılarının yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oluyor.

Gündelik yaşamda hızla gelişen teknoloji ile birlikte ekmel ısıcam arası jaluzi sistemlerimizde de kendi içinde ayak uydurarak modernleşmektedir. Günümüzde akılı ev teknolojisi ve kumandalı sistemlerin her alanda çoğalması ısıcam arası jaluzinin kullanım kolaylığını da beraberinde getirdi.

aagrup Motorlu ve Kumandalı Çift Cam Arası jaluzi sistemimizde ise dış mekanizmanın içerisine yerleştirilen motora hareket veren, radyo frekanslı kumanda ile birden çok jaluziye tek kumanda ile hareket verebilir, eksenel çalışmasını sağlayabilirsiniz. aagrup Motorlu ve kumandalı sistem jaluzimizi ulaşılması zor alanlarda, kış bahçelerinde v.b. yerlerde çok rahatlıkla kullanabilir dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.