Otomatik Döner Kapı

Otomatik Döner Kapı

Bir bina için ısı yalıtımı gerekli ise veya düşünülüyor ise; otomatik döner kapı gereklidir. Bu kapı sadece yalıtım amaçlı da değil kullanım gerekçesi. Binalar için hızlı ve yoğun insan akışı var ise otomatik döner kapı işlevseldir, tercih edilir, kullanılır. Örneğin hastaneler, oteller, alış veriş merkezleri, eğlence merkezleri girişinde otomatik döner kapı yapılmıştır ve insanlar tarafında hızlı yine rahat bir şekilde kullanılırlar.

Otomatik Döner Kapı Uygulamaları

otomatik döner kapı

aagrup hemen hemen her tasarımı ve her ihtiyacı karşılayacak uygulamayı oluşturma yetenek ve becerisine sahiptir.

Mimaride fonksiyon ve estetik önceliktir. Biri diğerine tercih edilemez, edilmemelidir. Otomatik döner kapı bu iki özelliği de bünyesinde çok iyi birleştiren niteliğe sahiptir. Şık görünümlüdür. İleri teknoloji ürünüdür. Manuel ve otomatik seçenekleri mevcuttur. Alüminyum, bronz, paslanmaz çelik gövde seçenekleri vardır. Tam otomatik kapı modellerinde radar sensörü seçeneği de vardır. aagrup otomatik kapı sisteminde binanızı, düşünülen kapı konumunu inceleyerek sizin için en uygun otomatik kapı modelini önerebilir, montajını yapabilir. Birim ve ustalığı ile olabileceğin en iyisini sunar.

Otomatik Döner Kapı Tamiri

Otomatik döner kapı servisi ve tamirinde firmamızın hizmeti yedi yirmi dört mevcuttur. Otomatik kapı arızalandı, servis ihtiyacı doğdu o an o saat, bize ulaşmanız yeterli gerisini işin ustası personelimiz olabilecek en kısa zamanda en hızlı güvenli yine garantili yöntem ile çözecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir