Motorlu Panjur

Motorlu Panjur

Motorlu panjur sistemi ile güvenli ve rahat bir yaşam için yapılmış elektrikli sistemelerdir. Bu rahat yaşamı bizi güneş ışınlarından, rüzgardan, kardan, fırtınadan vs. koruyarak sağlamaktadır. Doğa olaylarına karşı durmasının yanında yazın serin kışın sıcacık bir yaşam alanını mümkün kılmaktadır.

Motorlu panjur iyi bir yalıtım ve güvenlik aracıdır. İyi bir yalıtım aracıdır çünkü kutularının içinde strafor bulundurmaktadır. Böylece panjur bulunduğu ortama normalde olan ısının ötesinde ekstra bir ısı sağlamaktadır. Bu şekilde daha kolay bir ısınma şekline sahip olursunuz.

Motorlu panjur iyi de bir güvenlik sistemidir. Çünkü bu panjurların dışarıdan açılması kolay değildir. Dışardan açılma imkanı olmadığı için sizi birçok tehlikeye karşı korumakta oluyor. Kolay kolay hasar da almamaktadır. Dayanıklı bir yapıda olması oluşabilecek doğal afet tehlikesine karşıda önlem niteliğindedir.

Bütün bu anlatılanların yanında hayatınıza ekstra bir kolaylık katan bu teknoloji ürünü otomatik açma kapama sistemi ile sizi zahmete sokmaz.  Bu açma kapama işlemini bazen bir kumanda yardımı ile yaparsınız bazen de bir buton ile bu tamamıyla size kalmış.

Motorlu panjur sisteminin çok güzel bir yanı daha var. Önceden  zaman ayarlama özelliği ile planlandığı saatte veya zamanda müdahale etmenize gerek kalmadan kendiliğinden kapanabilmektedir.

Motorlu Panjur Montajı

Montaj yapacak kişinin bu alanda uzman ve tecrübeli olması gerekir. Motorlu panjur montajıyapılmadan önce ustanın ölçüyü iyi alması gerekir. Ölçünün ve yer etüdünün iyi hesaplanmadığı zaman sistemde arıza olabilmektedir. Bunun yanı sıra açılma ve kapanması zor olabilir. Yerine tam olmayan, düzgün bir plan çıkarmayan ustalar sizi yormaktan başka bir işe yaramaz.

Motorlu panjur montajı yapacak olan ustanın profesyonel olması bu yüzden önemlidir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan bir başkası da ürün yerleştirilmesi yapılırken elektrik tesisatı kontrol edilmelidir. Düzgün ve standartlara uygun bir şekilde ürün bazında çevrilmelidir.

Elektrik tesisatı düzgün olmadığında elektrik sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Hal böyle olduğu zaman da ürününüz düzgün bir çalışma sergilemez. Motorlu panjur montajı bu şekilde olduğunda ürününüzün ömrü kısa olur.

Firmamız bu alanda uzman olana profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. İşini bilen nitelikli kişilerle çalıştığınızda montajınız da nitelikli olur. Firmamız yukarda bahsedilen sorunların hiçbiri ile karşılaşmanıza asla izin vermemektedir. Bunu da yıllarımızı bu işe vermenin getirdiği profesyonellik ile sağlamaktayız.

Motorlu Panjur Fiyatı

Motorlu panjur fiyatı pek çok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bazen istenilen malzemenin yapısına göre değişiklik gösterebilir. Motorlu panjur hangi malzemeden olur? Alüminyum ve ahşap malzemeden üretilen panjurlar tercihinize göre değişmektedir.

Motorlu panjurun monte edileceği yerin ölçüsü de fiyat konusunda değişikliğe sebep olmaktadır. Yapılacak ürünün genişliği ve uzunluğu yerine göre değişiklik göstermektedir. Motorlu panjur fiyatı bu ölçülere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Size tavsiyemiz motorlu panjur ile ilgili aklınıza takılan sorularınız varsa hemen bizimle irtibata geçmeniz. Bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde aklınızdaki soruları ve şüphelerinizi giderebilirsiniz. Bunun haricinde motorlu panjur fiyatı hakkında daha detaylı bilgiye de sahip olursunuz.

Motorlu Panjur Servisi

Motorlu panjurlar hassas bir yapıda olan sistemlerdir. Panjur için gelen servis ekibinin dikkatli ve titiz bir çalışma yapması gerekmektedir.

Motorlu panjur servisi için gelen arkadaşlarımız ürünü aldıkları ölçüler doğrultusunda düzgün bir şekilde yerleştirirler. Düzgün takılan panjur cephe bütünlüğünü korur. Bulunduğu yerin görüntüsünü bozmaz.

Motorlu panjur servisi yapan arkadaşlarımız çalışma yaptıkları binanın yapısına uygun bir çalışma sağlarlar. Böylece binanın veya yapının konseptinde hiçbir bozukluk görülmez. Gerek estetik duruşuyla gerek kullanım rahatlığı ile sizin de tercihinizden memnun kalmanızı sağlar.

Motorlu panjur servisi oluşabilecek arıza ve tamir işlerinizi gidermektedir. Ürünün hassas yapısına göre hareket edilerek işlem yapılmaktadır.