UA-32783881-1

Renk seçin:


+90 216 307 84 32

Sosyal Medyada Biz}

fotoselli kapı, otomatik kapı, larda uygun fiyat garantisi
cok uygun fiyata otomatik fotoselli kapı şehir içi montaj dahil fiyatı 2.400.00 tl
TÜMÜNÜ GÖR

sundurma-cam sundurma-cam sacak-sistemleri

cam sundurma sundurma fiyatları sundurma-n-serisi sundurma sundurma-uygulama-gorselleri ucuz sundurma

 

sundurma-cam sundurma-Giriş Sundurmaları

sundurma, Binaların girişini vurgulamak ve giriş önünü yağmurdan korumak amacıyla yapılan saçaklar çeşitli yapı elemanları kullanılarak uygulanmakta ve cephelere ferahlık ve estetik katmaktadır. Özellikle cam, kompozit  levha ve lama şeklindeki taşıyıcı alüminyumdan yapılan saçaklar günümüz yapılarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Cam Sundurma | Pratik Cam Sundurma

Cam Sundurma Uygulamaları: Sundurma, kavramına estetik bir yaklaşım sunan cam sundurmalar mekanlara kullanışlı, pratik ve dekoratif bir görünüm katmaktadır. AA GRUP SUNDURMA SİSTEMLERİ tarafından uygulamaları yapılan cam sundurma uygulamaları;

A Serisi Cam Sundurma

Cam Sundurma | Cam Pratik Sundurma | Sundurma Modelleri | Polikarbon Sundurma

pratik-polikarbon-sundurmaA Serisi Cam Sundurma; Isıya ve dış kimyasal etkenlere karşın mukavimdir. Sistem 2 taşıyıcı koldan meydana gelmektedir. Bu kollar geniş sahalarda yan yana ilave edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kolların hammaddesi özel polimer cam elyaf malzemesinden üretilmiştir. Şiddetli rüzgâra ve kar yüküne dayanıklı olabilmesi için kollara monte edilebilecek şekilde 16mm. ve 1mliklerde ek olarak 10mm.lik alüminyum borularla takviye edilme imkânı vardır.

Pratik Sundurma Deyip Geçmeyin!
sundurma, cam sundurma, Üretimini yaptığımız her sundurmanın yapı statiğini ve dayanıklılığını hesaplıyoruz. Ve imalattan montaj işlemlerine kadar hiç bir aşamada asla güvenli yapılar ilkemizden taviz vermiyoruz. İmalat süresince en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden en güvenli kapatma sistemlerini üretiyoruz.

 

 

Pratik Sundurma: Kötü hava şartlarına ve dış kimyasal etkenlere karşın mukavimdir. Sistem 2 taşıyıcıdan meydana gelmektedir. Bu taşıyıcılar geniş sahalarda yan yana ilave edilebilecek şekilde üretilmiştir. Taşıyıcılar ferforje çelik ve paslanmazdan üretilmiştir. Şiddetli rüzgâra ve kar yüküne dayanıklıdır. Apartman kapınıza, balkonunuza, terasınıza, otopark kapılarınıza veya firma giriş çıkışlarınıza mal kabul, mal teslim mekanlarınıza vb. bir çok yere uygulanabilen; istediğiniz modelde proje çalışmalarımız uygulanmaktadır.

 

Ferforje Pratik Sundurmalar: Çelik galvaniz kanatlı, polikarbon kapatmalı ürünlerimizin en büyük özelliği istediğiniz yere uygun autocad çalışmalarımızla standart ölçü olmadan yere uygun ölçülerde,istediğiniz modelde çalışmalarımızın olmasıdır. Çelik galvaniz kanatların olması dayanıklılık ve uzun ömürlülük arz etmektedir. İstediğiniz renkte elektrostatik toz boya ile fırınlanmaktadır.

Pratik Sundurma kurulduğu yere tasarımıyla, yapınıza estetik değer katar ve doğal aydınlık oluşturur. Vidalarına kadar monte edileceği alana özel ambalajı ile sevk edilen Pratik Sundurma`nın çevreye zarar vermeden çabuk ve pratik montaj tekniği vardır. Bu özelliği ile kurulum aşamasında minimum rahatsızlık verir.

 

SUNDURMA | POLİKARBON PRATİK SUNDURMA

Polikarbon Pratik Sundurma | Sundurma | Sundurma Modelleri | Pratik Sundurma | Polikarbon Sundurma | Polikarbon Pratik Sundurma Uygulaması

polikarbon-pratik-sundurma-gorseli1Polikarbon Pratik Sundurma; Polikarbonun diğer adıda polikarbonattır. Polikarbonlar zararlı güneş ışınlarını geçirmez ve ısılara dayanıklıdır. Uygulama yerleri pencere ve kapılardır. Polikarbon pratik sundurma sayesinde uyguladığınız yerler olumsuz hava şartlarından hiçbir şekilde zarar almazlar.

 

SUNDURMA | KAPI ÖNÜ SUNDURMA

Kapı Önü Sundurma | Kapı Önü Sundurma Modelleri | Kapı Önü Sundurma Uygulamaları | Sundurma Modelleri | Kapı Önü Sundurma Firması

kapi-onu-sundurma-gorseli1Kapı Önü Sundurma; Geçidinizi veya kapınızı olumsuz hava şartlarından korumak için geçidin ya da kapının dış kısmına gelecek şekilde en az bir kişinin altında rahatça durabileceği ufak bir çatıdır. Sundurmanın çeşitlerinden biri olan kapı önü sundurma son zamanlarda sundurmalar arasında en çok tercih edilenidir. Kapı önü sundurmalar evinizin görüntüsüne, dekorasyonunuza renk katmaktadır.

SUNDURMA | POLİKARBON SAÇAK

Polikarbon Saçak | Polikarbon Saçak Modelleri | Pratik Saçak Modelleri | Polikarbon Pratik Saçak | Polikarbon Sundurma

polikarbon-sundurma-gorseli1Polikarbon Saçak; Ürünlerimiz mimari açıdan hoş olması için tasarlanmıştır. Zararlı hava şartlarından ve zararlı güneş ışınlarından kapı veya geçitlerinizi korumak için uygulanan bir yapıdır. Gün ışığının da içeri girmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınız ve uyguladığınız yer solmaz ve zarar görmez. Bu saçaklar birleştirilerek istediğiniz alanı kontrol altına alabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

 

PENCERE SUNDURMASI | PENCERE GÖLGELİĞİ

pencere-sundurma-gorselleri4Pencere Sundurması; Evlerinize şık bir yaşam ortamı sunmak için güzel bir çözüm olan sundurmalar en az bir kişinin içerisinde rahatlıkla durabileceği ebatlarda inşa edilen ve uygulandığı alanı kötü hava şartlarından korumakla kalmayan aynı zamanda sizinde kar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmenizi engellemektedir. Genellikle kapı ya da pencere önüne uygulanan sundurmalar cam veya polikarbon olarak tercih edilmektedir. Albayrak Yapı olarak pencere sundurmalarının satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Satışını ülkemizin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketiyle yaparken montajımızı İstanbul ve İzmir alanında yapmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.camsundurma.net/