assaabloy otomatik fotoselli kapı

ASSA ABLOY SL500 operatörleri ile birçok farklı yapılandırmada girişlerinizi otomatik hale getirin.

Markadan bağımsız olarak mevcut kapıların çalıştığı durumlarda, işletme, operasyon ve tesisinize uygun girişler tasarlamak oldukça kolay bir işlemdir. ASSA ABLOY SL500 kayar kapı modüler birleşimi, her açıdan esnekliği kolaylaştırarak, güvenlik, emniyet ve sürdürülebilirlikten taviz vermeden, girişlerinizi benzersiz bir şekilde tasarlayabilmenizi sağlar.

Yoğun trafik bulunan alanlar için kuvvetli ve güvenilir otomatik kayar kapı operatörü

Trafiğin yoğun olduğu perakende satış alanlarında, ağır hizmet tipi uygulamalar gerektiğinde, ASSA ABLOY SL500 kayar kapı operatörü güvenilir bir seçim olacaktır. Güçlü ve akıcı operatör, 2x200kg ya da 1×240 kg’a kadar ağırlıklardaki kapıları çalıştırabilir ve birden fazla şekilde yapılandırılabilir.
Tüm operatörlerimizde olduğu gibi ASSA ABLOY SL500, kapının yanına ya da 500 metreye kadar uzak bir noktaya yerleştirilebilecek akıllı dokunmatik ekranla kolayca yönetilebilir. Her mod seçici, aynı anda beş taneye kadar kapı sistemini çalıştırabilir.

Şık tasarım için ince, otomatik kayar operatör

Modern binalardaki cam girişler gibi giriş estetiğinin özellikle önemli olduğu yerlerde ASSA ABLOY SL500 SL operatörü mükemmel bir tercihtir. Sadece 100 mm’lik kalınlığı ve fısıltı seviyesinde sessiz açılma ve kapanma özelliği ile bu model, engelsiz bir izlenime sahip çevresiyle uyum gösterirken aynı zamanda maksimum performans sunar.

Maksimum açıklık alanı için teleskopik otomatik kayar kapı operatörü.

Dar koridorlarda veya daha geniş bir açıklığın fayda sağlayacağı küçük girişlerde, teleskopik ASSA ABLOY SL520 operatörü ideal seçim olacaktır. Modüler ASSA ABLOY SL520, tüm geçiş noktaları için maksimum genişlikte açıklık sağlar. Bu model, ikiye ayrılan, dört kanatlı veya iki kanatlı kapılar halinde sunulur. Bu model, maksimum güvenlik için aynı zamanda her bir kapı kanadının ayrı ayrı kilitlenmesini sağlayan benzersiz bir çözüm de sunmaktadır.

İhtiyaçlarınıza uygun, ideal uyum

Tüm operatörler, otomatik kayar kapı sistemlerimizin bir parçası olarak kullanılabilir ve birçok mevcut kapı modeline ve müşteri gerekliliklerine uygun şekilde uyarlanabilir. Bu ürünler, destek kirişine tamamen monte edilmiş şekilde sunulur, bu şekilde kalite güvencesi sağlanır ve operatörün yeni ya da yedek kurulumun monte etmesi kadar kolay bir şekilde monte edilebilmesini sağlar.

AAGRUP – ASSA ABLOY

aagrup – Assa Abloy Otomatik Kapılar Teknik Servisi